Jsme LAKIT s.r.o.

Jsme prášková lakovna s moderním technologickým zázemím z Vysočiny. Vynikáme osobním přístupem, krátkými dodacími termíny a profesionálním přístupem k materiálům. Provádíme povrchové úpravy kovu. Disponujeme moderní práškovou lakovnou ,která umožňuje lakovat předměty až 6m dlouhé. Provádíme práškové lakování předmětů standardních rozměrů, ale také lakování rozměrných a těžkých břemen, profilů a větších sérií výrobků.

Dále se zabýváme SHZ (stabilní hasící zařízení) a zámečnickou výrobou.

 

Záleží nám na kvalitě a i proto se k nám naši zákazníci vracejí

Jsme precizní a pro dokonalý výsledek a dlouhou životnost výrobku si dáváme záležet na všech technologických fázích zakázky. Jedná se o dokonalou přípravu materiálu (tryskán, odmaštění atd.), samotné nanášení práškové barvy a dokončovací technologické fáze.

Kvalitu naší výroby stále kontrolujeme a chceme si být jisti, že každý výrobek který opouští výrobu je ve stoprocentní kvalitě. I to je určitě důvod, proč se k nám naši zákazníci vrací.

Služby, které poskytujeme

Lakování

Tryskání

Zámečnická výroba

Stabilní hasicí zařízení (SHZ)

Máte zájem o práškové lakování, tryskání nebo SHZ? Kontaktujte nás!

Nebo máte dotaz k povrchové úpravě kovů? Zajímáte se o jiné druhy povrchových úprav? Chcetě vědět, zda je váš výrobek vhodný k práškovému lakování? Zajímá vás ceník práškového lakování a tryskání? Napiště nám.

Nezávazná poptávka:

Kontakt

LAKIT s.r.o.
Radošov 58, 675 07
info@lakit.cz
IČ: 06062253
Čú.: 115-4246260257/0100
Radek Nováček
objednávky lakovna, SHZ
jednatel společnosti
T: +420 601 119 878
E: lakovna@lakit.cz
Zbyněk Nováček
přeprava, lakovna, tryskání
jednatel společnosti
T: +420 724 380 548
Jan Hnízdil
kovovýroba, SHZ
jednatel společnosti
T: +420 777 340 349